Наша школа

Опорний заклад освіти

«Альтернативна школа загальної середньої освіти

 І – ІІІ ступенів №1 ім. А.С.Макаренка

розвитку здібностей дитини  

 Гніванської міської ради Вінницької області»

школа1

      У шкіл як у людей у кожної своя доля. Сама ідея створення школи нового типу у нашому містечку викликала жвавий інтерес серед батьків та громадськості. Ще не народженій школі пророкували успіхи попереджували про можливі недоліки. Вона народилась у високому пориві вчительської творчості здорової професійної конкуренції. Наша школа ніби чарівний замок, де здійснюються мрії дітей, вчителів і батьків відкрила свої двері 1 вересня 1994 року. Спочатку її називали по різному «Елітарна», завданням якої було виховати еліту за освітою, а не за походженням. Ця назва не сподобалась жителям міста. Друга назва «Ідеальна школа» не прижилась, так як самовдосконаленню немає меж. І дали їй ім’я «Альтернативна СЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А. С. Макаренка розвитку здібностей дитини». Сьогодні школі 15.

      Гніванська альтернативна СЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А. С. Макаренка розвитку здібностей дитини – це школа повного дня для 1 – 4 класів профільна освіта для старшокласників: гуманітарні класи (українська та іноземна філологія), природничі класи (біологія, екологія), суспільно — гуманітарні класи (філософі, громадянознавство, історія), осередок творчої самореалізації особистості та педагогіки успіху (шкільне наукове товариство „Зоряні обрії”, інтелектуальний клуб „Ерудит”).

     Трудовий колектив школи налічує 52 педагоги, учителів методистів – 8, старших учителів – 3, відмінників освіти України – 14. В колективі вироблені правила якими він користується в своїй діяльності:
1. Творчо — інакше навіщо.
2. Людина настільки розумна, наскільки вона добра.
3. Мислення починається тоді, коли є подив, зацікавлення, протиріччя, проблеми.
4. Добивайся успіху в школі, цим самим ти зможеш отримати шанс на успіх в житті.
5. Задовольняю свою допитливість.
6. За здібностями ми маємо бачити людину з її достоїнствами та недоліками.
7. Навчись любити, щоб бути любимим, і ти звільнишся від тягару самотності.

    У закладі створено наукове товариство «Зоряні обрії», яке покликане надати дітям можливості реалізувати власні здібності на терені дослідно-пошукової та наукової діяльності. Головне завдання наукового товариства— підготовка учнів до активної професійної діяльності в галузі науки, сприяння їхньому самовизначенню в майбутній фаховій спеціалізації, формування успішної, гармонійної особистості — представника наукової еліти.

    У товаристві відповідно до потреб дітей діє 4 відділення: філології і мистецтвознавства, історико-географічне, фізико-математичне, хіміко-біологічне, які, у свою чергу, включають різноманітні секції.

   Проектна й науково-дослідницька робота учнів здійснюється під керівництвом педагогів школи. Юні дослідники неодноразово ставали призерами захисту науково -дослідницьких робіт в області та республіці, призерами олімпіад.

    Для дітей з особливими фізичними потребами створено реабілітаційний центр «Джерело». За плідну працю по навчанню і вихованню підростаючого покоління колектив школи восьмий раз занесено на районну дошку пошани та Книгу пошани працівників освіти.

 У 2009 році школа внесена у літопис сучасної освіти і науки України «Флагман сучасної освіти України»

 

 

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.