Спорт – це здоров’я, спорт – це сила, що надає дітям крила!

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту.

Педагогічним колективом школи були проведенні заходи, спрямовані на збереження здоров’я школярів. Традиційні технології фізкультурно-оздоровчої роботи впроваджуються поряд із інноваційними.

Участь у його проведенні взяли учні 1-11 класів. Фестиваль ранкової зарядки об’єднав спільною метою всіх учасників освітнього процесу.

Між учнями 6 та 7 класів були проведенні змагання з футболу. Ця  цікава  та  захоплююча  гра  закінчилася  з  рахунком  6:4.

Учні 9-х та 11 класу взяли участь у змаганнях з «Волейболу». Гра закінчилась перемогою 11 класу.

На завершення тижня фізичної культури і спорту було організовано виставку дитячих малюнків на тему «Спорт – це здоров’я, спорт – це сила, що надає дітям крила».

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники фестивалю. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.