Хімія в нашому житті

Хімія в нашому житті займає набагато більше місце і має  набагато більше значення, ніж ми думаємо. Чи то ми готуємо їжу, миємо посуд, ми весь час стикаємося з хімічними реакціями,  хоча ніколи про це не задумуємося. Наш організм, кожна його клітина – це складна  врегульована хімічна лабораторія зі своїми закономірностями і вимогами до умов навколишнього середовища. І чим більше знань з хімії отримає учень, тим менше він буде мати життєвих проблем.

Матеріал гуртка сприяє підвищенню інтересу до хімії та розвитку внутрішньої мотивації вчення. Лабораторні та практичні заняття сприяють формуванню спеціальних умінь і навиків роботи з речовинами та обладнанням. Створення проектних робіт, робота над рефератами дозволяють сформувати в учнів уміння самостійно набувати та застосовувати знання, а також розвивати їх творчі  здібності.

Визначення якості питної води . Учні навчаються визначати якість питної води в домашніх умовах.

 

 

Домашня аптечка.

Формування  в учнів поняття призначення домашньої аптечки та  дослідити  її склад, навчити учнів користуватися інструкціями з використання лікарських засобів та встановити, чи можуть лікарські препарати завдавати шкоду.

 

Учитель хімії Копилова О.С.

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.