Урок позакласного читання з зарубіжної літератури

02.02.2021 на уроці позакласного читання з зарубіжної літератури  за твором Людмили Уліцької  «Паперова перемога»  вчителем-предметником Вовк Т.В.  та класним керівником 7А класу Дмитрієнко В.О  був проведений  освітньо-виховний захід з елементами тренінгових стратегій, критичного мислення,  дискусій  та «Я-висловлень».

Здобувачі освіти отримали  всебічну інформацію  про булінг, його форми та методи(шляхи) протидії цьому прикрому і ганебному явищу в нашому сьогоденні, а також практичні поради щодо уникнення  цькувань та образ. Використовуючи відео- та аудіо- ресурси, а також текст оповідання «Паперова перемога», учні змогли краще усвідомити та зрозуміти, що кожна людина заслуговує на повагу. І навіть, якщо  ця людина здається нам  дивною, – це привід пізнати її краще, а не брати на кпини.

 

 

 

Рефлексія дітей  та емоційна атмосфера, що панувала в класі, дає надію на те, що кожний учасник заходу  зміг для себе знайти свій особистий алгоритм вирішення цієї непростої проблеми і застосувати  отриманий духовно-моральний  досвід в життєвих ситуаціях, де загальна культура, толерантне ставлення до інших та партнерство  сприятимуть  самореалізації/успішності особистості в  її дорослому  житті.

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.