Тиждень інформатики

З 17 по 21 лютого у нашій школі проходив тиждень інформатики. Його завданням  було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду та розвитку інформаційно-цифрової компетентності.

Відкривала тиждень інформатики святкова лінійка, на якій було висвітлено сучасні світові здобутки в області інформаційних технологій, проголошені заходи і цікаві події, які відбуватимуться упродовж тижня.

Протягом тижня проходив конкурс стінгазет з інформатики.   Учні 2-3 класів переглянули фільм «Безпека дітей в Інтернеті». Серед учнів 4 класів пройшов турнір юних інформатиків. Учні 5 класів взяли участь в конкурсі «Знавці інформатики». Гра «У світі цікавої інформатики» була проведена для учнів 6 класів.  У брейн-ринзі «Незвичайна математика»  взяли участь учні 7 класів.  Для учнів 8 класів була проведена година коду «Code org».  Для 9-11 класів було конкурс знавців інформаційних технологій та диспут «Інтернет: твій безпечний простір». На закритті тижня інформатики переможці конкурсів та змагань отримали грамоти на заохочувальні призи.

Під час проведення предметного  тижня  були  результативно  використані інтерактивні види роботи, що спонукають до розвитку  пізнавальної активності учнів, підвищення інтересу до вивчення інформатики.

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.