Свято Першого дзвоника

Із року в рік є добра традиція відзначати Перше вересняпочаток нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного.  Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.  Цьогоріч епідемія COVID-19 внесла свої корективи у відзначення свята Першого дзвоника. Святковий захід у школі відбувався у новому форматі:  в окремих кабінетах та на свіжому повітрі , щоб мінімізувати контакт з іншими дітками.

Згідно з рекомендаціями МОН, основне завдання школи — максимально ізолювати класи один від одного, щоб під час перебування в закладі діти менше контактували. Тому Перший дзвоник у 2020 році ми проводили, керуючись  принципом : «Безпечно для учнів». Єдиної лінійки для всіх учнів не було. Проте і не відходили від традицій привітання у закладі усіх  учнів з початком нового навчального року, особливого представлення учнів 1-х  класів та випускників. Тому поділили свято на окремі  частини: невеличка лінійка для кожної паралелі класів. Розміщення класів на шкільному подвір’ї було таким, щоб класи між собою не контактували, з дотриманням фізичної дистанції. На святі директор школи Бондарчук Г.М. звернулася з вітальним словом. Першокласникам вручено подарунки.

Надалі діти розійшлись по класах, де для учнів були проведені перші уроки на різну тематику: у початкових класах  були «Подорожі з Цікавиком», «У стилі Гаррі Потера», квести, ігри тощо. У 5 –А – «Мій край, де я родився і живу» ( класний керівник Кашталян В.М.,  практичний психолог Мельник В.В.). У 5-Б класі Носова О.В. та  Нижник С.О. провели міні-тренінг  «Подорож до країни П’ятляндії». Мігаль А.А., Лаврова Н.Е. у 5-В класі говорили на тему «Україна починається з тебе». Про країну добра  та краси – Україну, європейські цінності в Україні вели розмову учні 6-А та 6-Б класів з учителями  Райкіс Л.Л., Воробець Л.Ю., Пасічник А.В., Лавренчук І.Д. Про математику та здоров’я  дізнавалися учні  7-х  класів. Учителі Дмитрієнко В.О., Павловська Л.Г., Шевчук А.В., Вовк Т.В. провели математичний квест . Про розвиток толерантності як необхідної умови ключової компетенції сучасного школяра розповідали  учням учителі Шубенко М.І., Масенцова Ж.В., Осіковський К.В., Копилова О.С., Панченко А.О., Бойко І.В. У 9-х класах учні говорили про спільну мету – добротворення  ( учителі Шпаченко І.Ю., Мисловська А.С.Фєнєва Н.О., Слободянюк Т.А.).   «Я люблю тебе, my Mathelend Ukraine. Прагнемо миру»,  «Я – одинадцятикласник. Я на порозі дорослого життя»- теми першого уроку у 10-11 класах (учителі Ковальська Л.О., Чугаєнко Т.М. Вусата М.А, Миронюк Л.Г.). А ще  педагоги додали в заняття елементи основ здоров’я, враховуючи пандемію коронавірусу. Впродовж дня кожен з класних керівників поспілкувався про безпеку під час освітнього процесу та поза школою.

 

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.