Правила прийому до закладу

  1. Прийом учнів до школи проводиться на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, відповідно до порядку, встаноленого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
  2. Директор школи зобов’язаний ознайомити дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до школи, Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
  3. Зарахування до школи здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти.
  4. Зарахування учнів до 5-го класу здійснюється на безконкурсній основі відповідно положення про загальноосвітні навчальні заклади.

  До школи подаються такі документи:
— копія свідоцтва про народження
— особова справа
— документ про наявний рівень освіти (свідоцтво про базову загальну освіту, табель)
— ідивідуальна медична картка та листок щеплень встановленого зразка

Прийом до 1-го класу

Прийом дітей до 1 класу відбувається на підставі Закону України «Про загальну середню освіту», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, Інструкції про порядок конкурсного прийому дітей (учнів, вихованців) до гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005р. № 204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів», розпорядження Київської міської державної адміністрації від 12.08.1999р. № 1310 «Про наповнюваність перших класів загальноосвітніх шкіл міста» на без конкурсній основі.

Список документів:
— свідоцтво про народження дитини (копія, оригінал)
— медична картка Ф-026
— батькам мати при собі паспорт для посвідчення особ

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.