Правила для батьків

 Шановні батьки здобувачів освіти Альтернативної середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. А. С. Макаренка розвитку здібностей дитини

 Незабаром перше вересня. Ми робимо все необхідне для того, щоб цей день пройшов організовано і безпечно.

Просимо і Вас дотримуватися певних правил.

Будь ласка, поміряйте вранці у себе та дитини температуру. Якщо температура  підвищена чи є явні ознаки захворювання, то залишайте дитину вдома, зверніться  до  лікаря, повідомте класного керівника.

Вхід на територію школи відбуватиметься зі сторони вулиць Макаренка й Шкільна. Медична сестра  проводитиме температурний скринінг працівникам школи. Забезпечте, будь ласка, вчасний прихід дитини  до школи на вказаний класним керівником час.

Обов’язково дайте з собою пляшку з водою. Не забудьте про захисну маску.

Тимчасово не дозволяється заходити батькам в корпуси. Учнів зустрічає  вчитель, окремим входом заводить до класної кімнати. Таких входів у  основному корпусі відкрито два. На лівому боці корпусу розміщені  класні кімнати  6А, 9Б, 10, 9А, 11, 7А, на правому боці корпусу  — 5В, 5Б, 6Б, 5А, 8Б. Решта класів залишилися  на своїх місцях в окремих корпусах.

Нагадуємо вам  п’ять основних правил для батьків. Перше правило — це вимір температури. Друге правило — це обов’язково визначити, чи є клінічні ознаки захворювання, які властиві COVID. Третє — обов’язково збирати дітей з атрибутами, які сьогодні необхідні для дотримання респіраторної гігієни: це маска або респіратор, антисептик, серветки, які необхідні для дезінфекції обличчя та рук. Четверте правило — це, на жаль, через харчування, яке сьогодні можна не отримувати в повному обсязі через пандемію в закладах, обов’язково споряджувати дітей сніданками або іншим харчуванням. П’яте — спостерігати за станом здоров’ям дітей, а також близьких людей в родині

Не хвилюйтесь, запевняємо, що освітній процес буде організовано з максимальним дотриманням вимог, в залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (зеленого, жовтого, помаранчевого, червоного). Вчителі обов’язково опитуватимуть учнів щодо самопочуття перед початком занять, проводитимуть  щоденні п’ятихвилинки здоров’я.

Проводитиметься провітрювання та вологе прибирання всіх приміщень, обробка та дезінфікування поверхонь згідно графіка.

Буде працювати група ГПД до 18.30.

Тримайте зв’язок з класним керівником.

 

З повагою адміністрація школи

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.