Особистісне зростання

В учнівському колективі 10 класу з’єдналися здобувачі освіти із трьох класів  і допомагали класному керівнику згуртувати клас і соціальний педагог Довгань Ю.О. та Мельник В.В.

Практичним психологом  був проведений тренінг «Особистісне зростання»: формування життєвих цінностей, гідної поведінки для життєвого благополуччя старшокласників.

Ми впевнені, що молоді люди, які зустрілися з «дорослими проблемами» змалечку, беручи участь у запропонованих тренінгових заняттях, зможуть краще пізнати себе та розкрити свій потенціал, стануть впевненішими та  самостійнішими,  створять власну модель незалежного успішного життя.

 

 

 

 

 

Соціальним педагогом Довгань Ю.О., було проведено заняття  «Цінності життя для сучасної молоді» Під час заняття було створено неформальне, невимушене спілкування, яке відкриває перед групою безліч варіантів розвитку та розв’язання проблеми, заради якої вона зібралася.

 

Заходи,  години спілкування, що проводяться у класі: семінари , тренінги. круглі столи, бесіди- призначені допомогти молодій людині зміцнити свій дух і спрямувати сили на благо собі.

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.