Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів 2015-2016 н.р.

80

  15.11.2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України. Щиро вітаємо переможців, учителів Дмитрієнко В.О. та Масєнцову Ж.В. та батьків.

   ІІ місце
Бондар Вероніка, учениця 9-А класу

   ІІІ місце
Власік Юлія, учениця 8-Б класу
Кулібаба Юлія, учениця 9-Б класу
Портний Євген, учень 10класу

81
   У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учень 6-А класу Донець Владислав (учитель Шпаченко І.Ю.) виборов І місце, а учениця 7-Б класу Слободянюк Оксана (учитель Дрозд О.Г.)– ІІ місце. Щиро вітаємо переможців та їхніх батьків!

   Скільки мов повинна знати людина? Це залежить від того, у якій країні, у якому оточенні вона живе. Але ніколи ще не траплялося такого, щоб знання мови заважало людині. Питання вивчення російської мови в школах України сьогодні дуже дискусійне. У нашій школі російську мову вивчали завжди. Закономірно, що учні школи 13.11.2015 року взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури і вибороли:

Вигорчук Ірина, учениця 10 класу – ІІ місце (учителі Телінська К.В., Гаврилюк Ю.Л.);
Солоненко Світлана, учениця11 класу ІІ місце (учителі Вовк Т.В.,
Гаврилюк Ю.Л.);
Кулібаба Юлія, учениця 9-Б класу – ІІІ місце (учитель, Вовк Т.В.)
Беспалюк Лариса, учениця 11 класу – ІІІ місце (учителі Вовк Т.В.,
Гаврилюк Ю.Л.)

    «Скільки ти знаєш мов — стільки разів ти людина» ці слова стали життєвим кредо для учнів нашої школи. У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, яка відбулася 22.11.2015 року, учениці 11 класу Бондарчук Вікторія та Павловська Марія ( учитель Дрозд А.В.) вибороли ІІІ призові місця.

    У школі більшість учнів вивчають три мови: російську, українську і англійську. Окремі класи вивчають ще й німецьку. Ми не завжди розуміємо велике значення цього навчання для розвитку мислення, мовного чуття, нарешті, піднесення нашої людської гідності. Не обмежуйте себе, не лінуйтеся вчити мови, щоб не закривати для себе розмаїття життя, знаходити нових друзів і вільно спілкуватися різними мовами.

      Як добрий чорний хліб для їжі і як прозора джерельна вода для пиття, так нам потрібне пристрасне, вихоплене з-під громів і з-під самого сонця слово, зіткане з мужності і ніжності, з перехресних тривог і хрещатого цвіту надій. (М.Стельмах)

     21 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Щиро вітаємо переможців, їхніх батьків та учителів.

Мукосєєва Альона, учениця 7-Б класу – ІІ місце (учитель Гаврилюк Ю.Л.);
Мудрик Аліна, учениця 8-А класу – ІІ місце (учитель Пасічник А.В.);
Бондар Вероніка, учениця 9-А класу – ІІI місце (учитель Пасічник А.В.);
Кулібаба Юлія, учениця 9-Б класу – ІІ місце (учитель Пасічник А.В.);
Мельник Аміна, учениця 10 класу – ІІI місце (учитель Шубенко М.І.);
Пеньшіна Сюзанна, учениця 11 класу – ІІ місце (учитель Шубенко М.І.).

     28 листопада  на базі Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулася районна олімпіада з математики серед учнів 4-х класів. Учень 4-Б класу нашої школи  Андрущенко Кирило виборов ІІ місце. Щиро вітаємо Кирила та його учительку Остапчук Тетяну Іванівну з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

 

 

 

 

 

 

 

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні Увійти, щоб мати змогу залишити коментар.